Teknoloji

Kratos Gibi Beslenin: God of War’ın Resmi Yemek Kitabı Çıktı

Oyun dünyasını God of War Ragnarök coşkusu sarmışken midelerimiz de bayram etmesin mi? God of War’ın lisanslı yemek kitabı ile siz de evinizde İskandinav diyarlarının tatlarını deneyebilir, dahası tanrı katili Kratos gibi beslenebilirsiniz!

Kaynak: https://gamerant.com/god-of-war-offic…

Kratos ve Atreus’un seyahatleri boyunca ne yiyip ne içtiklerini hiç merak etmiş miydiniz?

Aslına bakılırsa ne Ragnarök, ne de serinin 2018’de çıkan oyunu bu hususta pek de fazla ipucu vermiyorlar. Sırf birkaç sefer birlikte sofraya oturduklarını gördüğümüz karakterlerimizi bal likörü, biraz sosis ve fasülye yerken görüyoruz.

Ancak bu kitap God of War evreninden tanımları mutfağımıza getiriyor.

İçinde hamarat oyuncuların denemek için sabırsızlanacağı birbirinden farklı tarifler barındıran kitap God of War lisansı da taşıyor. Insight Editions tarafından basılan kitapta dokuz diyarın en lezzetli yemekleri yer alıyor.

Kitapta yer alan her tanımın bu cihana nasıl uyduğu ve ilhamlarının neler olduğu anlatılıyor.

Sonrasında ise adım adım yemeğin nasıl yapılacağı tanım edilerek yemek pişirme konusunda tecrübesi ne olursa olsun herkes için anlaşılır bir lisan kullanılarak tarife geçiliyor.

Kitapta 60’dan fazla eşsiz tanım yer alıyor.

Basit atıştırmalıklardan rablerin ziyafetlerine layık ana yemeklere kadar pek çok tanımın yer aldığı lisanslı kitabın fiyatı ise 39.99 dolar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu