Yaşam

Hazal Kaya: Kendi olmaktan vazgeçmeyen her kadın mutludur

‘Adını Feriha Koydum’, ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ ve ‘Aşk-ı Memnu’ gibi yapımlarla tanınan oyuncu Hazal Kaya, çocuklarıyla olan ilişkisini ve hayata bakış açısını Elle dergisine anlattı.

Kilolarıyla barışık olduğunu belirten Kaya, Jennifer Lopez’in kendisine ilham verdiğini belirterek, “Jennifer Lopez’i sahnede izledim, kariyerine başladığında sıfır beden modasına karşı olduğu için alay konusu olan vücuduna sarılıyor. Öyle ki bu suçlamaları yalanlıyor.Kendisi olmaktan vazgeçmeyen her kadın, “Mutlu olan her kadın güzeldir” dedi.

‘KENDİME ŞEFKATLE YAKLAŞMAK İYİ OLDU.’

Ali Atay ile 2019 yılında evlenen Kaya’nın oğlu Fikret 4 yaşında, kızı Süreyya ise 8 aylık. 6 Şubat depreminden 5 gün sonra doğum yaptığını belirten Kaya, “Depremden tam 5 gün sonra doğum yaptım, dolayısıyla doğum sonrası dönemde sıkıntılar yaşadım. Tabii hormonlar devreye girince bunu kabullenmek zor. kargaşa ama kendime şefkatle yaklaşmak güzeldi.”

Ali Atay ve çocuklarıyla olan bağını anlatan Kaya, “Ali ve ben duygusal açıdan zor günler geçiriyoruz ama biz ebeveynliği seviyorduk.”

haberaydincik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu